Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

sk en
 

Blog


Určite nemusíme nikomu z vás hovoriť, že každý predávaný tovar potrebuje pri predaji určitú starostlivosť, aby sa predal čo najskôr a za čo najlepšiu cenu. A vy určite chcete, aby sa Vaša nehnuteľnosť páčila, že? Iste tiež viete, že kupujúci kupuje očami a ak ho nehnuteľnosť vizuálne nezaujme, odchádza hľadať inam, v horšom prípade ku konkurencii.


Leaders & Partners

Pri inzercii nehnuteľností sa klienti často stretávajú so skratkami, ktoré sú v realitnej oblasti bežné a zaužívané. Pre krátke vysvetlenie uvádzame najčastejšie z nich používané, ktoré Vám môžu napomôcť pri prezeraní si ponuky nielen našej realitnej kancelárie, ale i na realitných portáloch.


Na trhu s realitami sa klienti môžu čoraz častejšie stretnúť s rizikami aj podvodmi. Pri obchodovaní s realitami v poslednej štatistike realitní kolegovia odhadujú rizikový každý  10 obchod.  Ja by som z praxe povedala, že každý 7 – 8 obchod a bude to ešte častejšie.    80 až 90% týchto rizikových obchodov vyplýva z finančných a sociálno-spoločenských problémov daných klientov, ktorí prichádzajú o prácu, dôsledkom čoho je neschopnosť splácať pôžičky, leasing,..


Mestská časť Nad Jazerom sa nachádza v južnej časti mesta Košíc a skladá sa z troch častí a to z obytnej, rekreačnej a priemyselnej. S výstavbou bytových domov sa začalo na tomto sídlisku okolo roku 1972 a dnes má približne 25500 obyvateľov. Jeho severnú časť obklopuje mestská časť Vyšné Opátske a južnú časť Krásna nad Hornádom. Jazero sa ako sídlisko vyníma dvomi vodnými tokmi a to Hornádom a Myslavským potokom a ďalej dvomi vodnými plochami Jazerom a Seligovým jazerom.