Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

sk en
 

O nás

Leaders & Partners (L & P) reality, s.r.o. je realitná kancelária pôsobiaca na území Českej Slovenskej republiky. Spoločnosť vznikla v roku 2013, na realitnom trhu pôsobíme už od roku 2006. Naše pobočky nájdete v Košiciach, Prešove, Žiline, Dubnici nad Váhom, Novom meste nad Váhom, Piešťanoch, Senci, Trnave, Bratislave a Prahe. Sme preto schopní ponúknuť svojim klientom naozaj širokú ponuku v oblasti predaja kúpy a prenájmu nehnuteľností určených na bývanie alebo podnikanie doma, ale aj v zahraničí, ako napríklad v Turecku a Maďarsku. Predávajúci majú jedinečnú možnosť inzerovať svoje nehnuteľnosti na platených realitných portáloch v ČR a SR.

Sme členovia viacerých realitných asociácií a to NARKS, SORA, C.E.I. V roku 2021 máme v pláne stať sa členom ARK v Českej republike. Dôraz kladieme na kvalitu, profesionálny a individuálny prístup ku klientom, preto sú naši makléri certifikovaní a neustále školení. Každý maklér pristúpil k etickému kódexu, v ktorom sú zahrnuté hlavné princípy a hodnoty našej spoločnosti.

Záleží nám na spokojnosti našich klientov, ktorí sú u nás vždy na prvom mieste. Ponúkame komplexné realitné služby a celú radu doplnkových služieb. 

Dbáme na bezpečnosť, garancie a právne istoty, ktoré sú nevyhnutné na úspešný priebeh a ukončenie realitného obchodu. 

Spolupracujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá zabezpečuje to, aby bolo všetko v súlade so zákonom, dohliada na naše realitné obchody, počas ktorých prebieha systém vzájomnej kontroly. Je jedným z garantov právnych istôt. Snažíme sa na sebe neustále pracovať a zlepšovať sa, pretože spokojný klient je pre nás najvzácnejšou odmenou, ktorú môžeme za našu prácu získať. 


Generali poisťovňa

Realitná únia

NARKS

C.E.I.


Osvedčenie o poistení - Generali Poisťovňa, a. s. (72.94 kB)  Otvoriť Stiahnuť