Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

sk en
 

Kariéra

Ak túžite po zmene, nových výzvach a priateľstvách, ste na dobrom mieste.

Túžite po zmene a chcete sa stať súčasťou nášho realitného tímu? Zaučíme Vás BEZPLATNE, a umožníme Vám vstup do sveta realitného obchodu. Naučíme Vás snívať a žiť svoje sny naplno. Táto práca je plná dobrodružstiev a je o ľuďoch, našich klientoch, s ktorými je radosť sa stretávať a rozprávať. Budete s nimi prežívať ich radosti, starosti, pomáhať im napĺňať ich požiadavky pri kúpe a predaji nehnuteľnosti. 


Ako začať? Kontaktujte nás a dohodneme si stretnutie u nás v kancelárii a zvolíte si pre Vás vhodnú formu spolupráce. Spolupráca je na základe ŽIVNOSTI alebo PRACOVNÉHO POMERU.

Každý nový kolega bude BEZPLATNE zaškolený a naučí sa základy obchodnej komunikácie, náboru nehnuteľností, plánovania. Budete sa vedieť orientovať vo finančných trhoch so zameraním na hypotekárne a stavebné úvery.

Počas celej doby spolupráce nemáte ŽIADNE náklady, máte k dispozícii kanceláriu s prístupom na internet, a ponúkame tiež NADŠTANDARDNÉ PROVÍZNE ODMENY.

Práca je VHODNÁ aj pre ABSOLVENTOV (maturita povinná).

Výhodou (ale NIE podmienkou) sú predchádzajúce skúsenosti v oblasti realít.

Budete inzerovať na platených slovenských a českých realitných portáloch. Stačí sa len pridať k nám a začať žiť svoj sen.


Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás privítame.

Prvý krok je na teda na Vás.

Ak máte záujem o spoluprácu, vyplňte nasledovný dotazník, ​prípadne volajte na tel. číslo: 0905 541 086​

Napíšte nám