Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

sk en
 
Černičková Miriama

Černičková Miriama

Manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • Deutsch

Reality je môj život. Predaj a kúpa nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí najdôležitejším obchodom v ich živote. Vďaka tomu považujem svoju profesiu za veľmi dôležitú 😊 . Plním sny svojich klientov.

Realitám sa venujem od roku 2015 a pristupujem ku každému klientovi individuálne podľa potrieb, profesionálne, osobne, úprimne a hlavne dôležitý obchodný faktor – férovosť.  Vďaka čomu mám stovky spokojných klientov.

Pomôžem aj Vám pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti. 

Realitná maklérka Miriama Černičková

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia

Referencie

 Ďakujem z celého srdca za spoluprácu, pani Černičková je fantastická - "nemožné na počkanie, zázraky do 3 dní" ❤️ Bodaj by každý maklér bol takýto spoľahlivý, seriózny a ústretový. Martina Pospíchalová

Profi poradenstvo pri kúpe nehnuteľnosti v N.Dubnici s L&P Reality a maklérkou Miriam Černičkovou. Veľmi rýchly prístup k predávanej nehnuteľnosti, profesionálne jednanie na urovni , všetky papiere od A po Z vybaví s prehľadom.. Som nadmieru spokojný za flexibilnosť a ústretovosť veľká vďaka J..Spirka

Ďakujeme p. Černičkovej za jej milý a flexibilný prístup. Vrelo odporúčame! Kamila a Martin Z.

P. Černičková, som spokojný so všetkým! všetko išlo,tak ako malo ísť. pekný deň prajem. Nemček

Maximálna spokojnosť pri kúpe a následnom predaji nehnuteľnosti v Trenčíne s pánom Martinom Kollárom a pani Miriam Černičkovou. Oceňujem najmä profesionalitu, prístup k zákazníkovi a rýchle jednanie. L&P Reality v zastùpení p. Kollára a p. Černičkovej doporučujem každėmu, kto chce využiť služby realitnej kancelárie. Ešte raz veľká vďaka.  Milan T.

Profesionalita, ľudský prístup, odbornosť, úprimný záujem o klienta, promptnosť pri vybavovaní všetkých potrebných dokladov ,ochota pomôcť klientovi aj s najmenším problémom. Spoluprácu s pani Miriam Černíčkovou odporúčam každému, kto sa rozhodne riešiť kúpu nehnuteľnosti . Veľké ďakujem , som rada že akurát vy ste mi prišli do cesty a pomohli ste mi urobiť krok k veľkému životnému rozhodnutiu. Kristina J.

 

 

Moje nehnuteľnosti