Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

sk en
 
Remiašová Petra

Remiašová Petra

Manažér, maklér

  • French
  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • narks

Pre veľkú časť klientov je kúpa nehnuteľnosti jedinečným momentom v ich živote. Ja si to veľmi dobre uvedomujem a preto pristupujem k svojej práci veľmi zodpovedne. Vždy sa snažím, aby klienti radi a s úsmevom spomínali na priebeh celého obchodu. Férový a zodpovedný prístup je to, čo je pre mňa prvoradé. Dobrá nálada a ústretovosť nesmú chýbať pri žiadnom z mojich obchodov.

Som pozitívny človek, ktorý miluje zvieratá a nenadarmo sa hovorí, kto dokáže milovať zviera dokáže skutočne milovať aj ľudí. A toto je mojim heslom. Snažím sa v každom človeku nájsť dobro (a vždy sa to podarí :) )

Práca s nehnuteľnostami bola moj tajný sen, odkedy sme kupovali náš domček. Ja som verila, že sa to raz splní. A dočkala som sa. Teraz je to práca, ktorá ma neuveriteľne baví a napĺňa, dopuje ma energiou a aj novými priateľstvami a neraz aj zážitkami.

Som realitná maklérka Petra Remiašová a veľmi rada Vám pomôžem splniť Váš sen o novom domove.

Kontaktujte ma

Dobrý deň, bola som maximálne spokojná s prácou p.Petry Remiasovej. Bola maximálne ochotná, príjemná a hlavne profesionálna. Anna Karabová

Chcela by som sa poďakovať pani Petre Remiášovej za vysokú mieru profesionality pri predaji môjho bytu, tento predaj bol veľmi komplikovaný kvôli okolnostiam so stavom nehnuteľnosti, ale pani Remiášová sa toho zhostila ukážkovo a veľmi ochotne komunikovala so všetkým stranami a dotiahla tento predaj do šťastného konca. Nebola to prvá nehnuteľnosť ktorú som za posledných pár rokov predávala/kupovala a musím povedať že som sa po väčšine stretávala s veľmi zlým prístupom. Vďaka pani Remiášovej som konečne opäť nadobudla presvedčenie že v tomto obore pracujú aj veľmi schopní, ochotní a šikovní ľudia. Naozaj veľmi pekne ďakujem a určite sa na vašu kanceláriu obrátim aj v budúcnosti a pani Remiášovú budem odporúčať všetkým známym. Zuzana Bartová

Pani Petra Remiášová je profesionál na pravom mieste.
Realitná maklérka, výborná obchodníčka, milá a úspešná žena,
Má vysoko reálny prístup na riešenie kúpy, alebo predaja
nehnuteľností. Bolo mi potešením zveriť jej predaj bytu. Všetko
povedané, bolo aj do bodky splnené. Úprimne odporúčam jej služby.
Jarmila Honzová.

 

 

 

Moje nehnuteľnosti