NARKS CEI Realitná únia

Penzión Košice - Okolie , Budimír, všetky IS, parkovanie, ubytovanie

Penzión Košice - Okolie , Budimír, všetky IS, parkovanie, ubytovanie

Odoberajte náš newsletter

Máte záujem dostávať pravidelný prehľad našich nových ponúk? Zadajte Váš email a pohodlne sa usaďte.

Cena: 599 900 €

Mám záujem o nehnuteľnosť Hypotekárna kalkulačka whatsapp

Kontaktný formulár

LigaPomoci.sk

Zakladné parametre

Kraj:Košický kraj
Okres:Košice okolie
Mesto:Budimír
Ulica:Hlavná
Kategória:Obchodný priestor
Výmera:780 m²
Predaj/Kúpa:Predaj
Zobraziť všetky vlastnosti

Rozšírené parametre

Typ: Reštauračné priestory
Parkovacie miesta: 10
Rampa: Áno
Výťah: Áno

Popis nehnuteľnosti

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa Penzión v okolí Košíc v obci Budimír. Stavba bola postavená z kvádrov v roku 2000 a otvorenie prevádzky bolo 12/2001. Stavba je na strategickom mieste v centre obce. Veľmi dobrá dostupnosť z Košíc 9km, zjazd z diaľnice z Prešova do Košíc. Penzión má tri nadzemné podlažia, je podpivničený. V pivničných priestoroch sa nachádzajú sklady, kotolňa. Na prízemí sú priestory pohostinstva, jedálne, a priestory na komerčné účely napr. cukráreň. Prízemné prevádzky majú k dispozícii aj vonkajšie sedenie na terase v letných dňoch. Na prízemí sú samozrejmosťou WC(dámske aj pánske osobitne oddelené), priestory pre zamestnancov vrátane šatne a sociálnych zariadení. Na prízemí sa nachádza v jedálni výdaj§a jedál pripravovaných v kuchyni na 1 poschodí. Na 1 poschodí sa nachádza kuchyňa, reštaurácia s priestormi, ktoré sa dajú oddeliť v prípade menších príležitosných osláv a v prípade veľkých spoločenských akcií sú priestory otvorené. Reštaurácia má aj súkromný salóniks východom na terasu. Kuchyňa disponuje miestnosťami ktoré slúžia ako sklady na zeleninu, samostatne na mäso a mäsové výrobky a pod. ďalej je tu samostaný priestor na umývanie použitého riadu, samostatná kuchyňa(nie je vybavená zariadením). Medzi podlažiami je výťah na prepravu jedla. Na druhom poschodí sa nachádzajú apartmány na ubytovanie, všetky sú vybavené vlastnou kúpeľňou a WC. Apartmány nie sú zariadené. Penzión je pripravený na zmenu vlastníka a spustenie novej prevádzky, stačí dozariadiť vybavenie. v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, lesopark s kaštieľom. Výhodou je strategické umiestnenie penziónu a parkovacie miesta pre návštevníkov. Penzión je napojený na obecnú vodu, má aj vlastnú studňu, elektrinu, plyn na vykurovanie(disponuje štyrmi plynovými kotlami a ohrev vody je zabezpečený tromi 200l elektrickými bojlermi. Cena penziónu je bez DPH.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059

Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke: https://lpreality.sk Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu? Zabezpečíme Vám kompletný servis a výstavbu rodinného domu na kľúč. Vyberte si zo širokej ponuky projektov. Ak ste si náhodou z ponuky nevybrali, nevadí postavíme Vám dom podľa Vašich predstáv.

Viac na: https://lpreality.sk/rodinne-domy/

Realitný maklér

Norbert Mészaros

Pozrieť ponuku makléra
 

Ohodnotiť makléra

 

Napíšte svoje hodnotenie


Videá

Žiadne videá

Hypotekárna kalkulačka

Cena nehnuteľnosti:
Vlastné zdroje:
Výška hypotéky:
Splatnosť: rokov
Úroková sadzba: %
Štátny príspevok pre mladých: NIE ÁNO
Mesačná splátka:0

Výška mesačnej splátky má informatívny charakter. Presnú výšku splátky a podmienky čerpania hypotekárneho úveru Vám poskytneme v súčinnosti s vybranou bankou.