spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
sk en
 
Martin Kollár

Martin Kollár

Manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • narks
  • lrm

Ahojte, volám sa Martin Kollár.

Som realitný maklér, ktorý so sebou nesie plány rôznych zručností a znalostí v oblasti realít.

Túto činnosť vykonávam od roku 2018, kedy mi jednoduchý inzerát v podstate zmenil život úplne od základu. Vďaka správnym ľuďom, ktorí prišli do môjho života v správny čas, som sa dostal k umeniu, ako je obchod a úplne som sa v tom našiel. 

Teší ma pracovať pre Vás, milí klienti. Plniť Vaše sny a hľadať Vám správne miesto na Váš život. 

Štart bol veľmi rýchly, v roku 2019 som svoje umenie obohatil o sprostredkovanie financií, ktoré je úzko späté s predajom nehnuteľností. Ďalšia etapa, ktorá rozbehla veci na plné obrátky. 

ROK 2020 písal veľmi ťažké obdobie, ale aj vtedy sme sa ako kancelária a ja, ako odhodlaný maklér, nováčik, snažil neprijať ťažkú situáciu, ale naopak, pomáhať ľuďom, aj v tejto dobe a nájsť ich vysnívané bývanie. Môžem povedať, že až do konca roka sa mi to podarilo 10tkám klientov. 

Absolvoval som úspešne Realitnú školu cez asociáciu NARKS a začala sa nová etapa. 

V súčasnosti vediem tím 10 krásnych ľudí, obchodníkov, s umením v tejto oblasti a môžem povedať, že na rozvoj v mojej kariére to bol ten najlepší krok. Ukázalo sa,  že to ešte viem posunúť a on, i môj tím, ma naučili byť silnejším a vytrvalejším obchodníkom. 

Vytrvalosť, precíznosť, ZODPOVEDNOSŤ, vnímanie danej situácie sú veci, ktoré Vám viem, ako človek, obchodník, maklér ponúknuť. 

Teším sa na na spoluprácu s každým kto si vyberie službu Realitnej kancelárie L&P Reality. 

Pokračovanie v ďalších rokoch (držte palce).

 

Martin Kollár 

 

Zastúpenie v mestách: Piešťany, Nové mesto nad Váhom, Trnava, Nitra, Bratislava.

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia

Referencie

!! PREDANÉ !! POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU BANKA - PIEŠŤANY
568 m2 | Pozemky - pre rodinné domy | Banka


Touto cestou chceme poďakovať pánovi Kollárovi Martinovi za vysoko profesionálny prístup pri kúpe stavebného pozemku. Celý proces podrobne sledoval, usmerňoval, riešil a bezodkladne nás o každom kroku informoval. Svojim aktívnym prístupom nám vyriešil v pomerne krátkom čase kúpu od zahraničného vlastníka a neváhal zariadiť zápis na katastri v zrýchlenom konaní. Môžeme len odporúčať pána Kollára, ako makléra u ktorého je spokojnosť klientov na prvom mieste. Ďakujeme, Miklovičoví.

Ďakujem za perfektnú prácu pri sprostredkovani kúpy bytu, a pri službách s tým spojenými. Našiel som v ponuke garsónku a pri prvotnom stretnutí s maklérom Kollárom som bol prijemne spokojný s profesialnym prístupom a jednanim. Ďakujem za zrealizovanie kúpy a ľudský prístup k zákazníkovi. Prajem veľa úspechov a veľa obchodov a spokojných zákazníkov ako som ja. Ďakujem.R.Svitek

Touto cestou chcem poďakovať p. Kollárovi za prosferionálny prístup. Neustále bol k dispozicii a veci riešil okamžite určite odporučam spoluprácu aj iným. Ďakujem Ivan Kováč.

S p. Kollarom som riešila niekoľko obchodov a bola som maximálne spokojná . Profesionálny prístup a akákoľvek prekážka vyriešená . Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Chceme sa poďakovať pánovi Martinovi Kollárovi za je profesionálny prístup k práci, spolupracovali sme s ním už druhý krát a sme s ním spokojní. Môžeme ho odporučiť. Eugen L.

Ďakujeme p. Kollár za profesionálny pristup. Adriana Žilinská

Rada by som touto cestou poďakovala p. Martinovi Kollárovi za vypracovanie Ocenenia nehnuteľnosti. Bola som s jeho prácou veľmi spokojná. Je to príjemný, ochotný a milý mladý muž, ktorého môžem len odporučiť aj svojim známym. Želám Vám p. Kollár veľa úspechov vo Vašej práci a nech sa Vám darí. A. Miklová

Pán Kollár pracoval v plnom nasadení. Vďaka jeho ochote a chuti pracovať sa nám podarilo dosiahnuť náš cieľ za čo mu pekne ďakujeme a prajeme naďalej veľa úspechov v práci, ktorú robí na 100% a srdcom. Pána Kollára vrele doporučujeme. rodina Roušarová

Ďakujem p. Kollárovi za pomoc pri kúpe pozemku. Všetko prebehlo rýchlo a k našej spokojnosti. Roman Kolinek

Vždy sa veľmi teším, keď sa stretnem s človekom, ktorý svoju prácu berie vážne, premýšľa pri nej, venuje jej dostatok času a hlavne vie čo robí. Presne takto vnímam pána Martina Kollára. Bol nápomocný po všetkých stránkach – od prvého telefonátu až po LV k mojej vysnívanej nehnuteľnosti a profesionálne zvládol aj nie úplne jednoduchú komunikáciu s predávajúcimi. Chvíľami som mala pocit, že vie čarovať :-) Je to super pocit vedieť, na koho sa obrátiť, keď pôjde o čokoľvek v súvislosti s nehnuteľnosťami. Prajem kancelárii L&P reality len samých takýchto Kollárov :-) Katarína K.

Ďakujeme p. Kollárovi za pomoc a nájdenie nášho vysnívaného bývania v Piešťanoch. Komunikácia a riešenie problémov bolo vďaka nemu oveľa jednoduchšie ako sme si mysleli. Ešte raz ĎAKUJEME a budeme dúfať v ďalšiu spoluprácu v budúcnosti. Adriana Miklovičová

Ďakujem za vynikajúcu spoluprácu s vašou realitnou kanceláriou, zastúpenou p. Kollárom Martinom v Piešťanoch. Jeho jednanie bolo vysoko profesionálne, odborné a spoľahlivé pre všetkých účastníkov. Blažena Z.

Maximálna spokojnosť pri kúpe a následnom predaji nehnuteľnosti v Trenčíne s pánom Martinom Kollárom a pani Miriam Černičkovou. Oceňujem najmä profesionalitu, prístup k zákazníkovi a rýchle jednanie. L&P Reality v zastùpení p. Kollára a p. Černičkovej doporučujem každėmu, kto chce využiť služby realitnej kancelárie. Ešte raz veľká vďaka.  Milan T.

Chcela by som sa aj v mene ostatných spoluvlastníkov poďakovať realitnému maklérovi pánovi Martinovi Kollárovi za jeho profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Je až neuveriteľné, s akým zanietením sa venoval riešeniu problémov a vždy bol pripravený a ústretový. Nemal to s nami a ani s druhou stranou ľahké a práve preto oceňujeme jeho komunikačné zručnosti a schopnosť nájsť riešenie a vzájomný kompromis. Na základe týchto skúseností môžeme pána Kollára a aj realitnú kanceláriu odporučiť ďalším zákazníkom, vyjadrujeme veľkú spokojnosť a ďakujeme za spoluprácu. S pozdravom Mária U.

Ďakujem realitnej kancelarii L&P, konkrétne pánovi Martinovi Kollárovi za pomoc a spoluprácu pri predaji a súčasne pri kúe nehnuteľnosti. Je to seriózny a pre svoju prácu veľmi zanietený človek. Jarmila M.

Ďakujeme p. Kollárovi za príjemnú a profesionálnu pomoc pri predaji nehnuteľnosti. Je to človek na svojom mieste. Môžeme doporučiť. a prajeme veľa pracovných úspechov. S pozdravom Tomáš

P. Kollár je odborník na svojom mieste. Má slušné, profesionálne vystupovanie, je flexibilný a ochotný. Všetko potrebné k predaju nášho bytu ( obhliadky, zmluvy, notárske overovania ako aj vklad na kataster) zabezpečil rýchlo ku spokojnosti ako nás ako predávajúcich, tak aj ku spokojnosti kupujúceho. Patrí mu od nás veľká vďaka. Určite ho budem doporučovať ako dobrého makléra. Želám mu veľa úspechov v jeho ďalšej práci.

Chcela by som sa poďakovať realitnému maklérovi, pánovi Martinovi Kollárovi, za profesionálny prístup a flexibilitu pri predaji nášho bytu. Pán Kollár má veľmi slušné vystupovanie, vždy nás o všetkom informoval, pri obhliadkach bytu bol vždy dochvíľny, pripravený a fundovane odpovedal na otázky klientov. Zabezpečil zmluvy, akceptoval v zmluvách naše pripomienky, zabezpečil aj vklad na kataster. Určite ho budem odporúčať prípadným ďalším klientom. Prajem mu v jeho práci veľa úspechov, veľa spokojných klientov a veľa zdravia. Bibiana Šimonová

Ďakujeme p. Kollárovi za profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Jeho profesionalita je na vysokej úrovni a preto ho doporučujeme aj ostatným záujemcom, ktorí potrebujú využiť služby maklérových odborníkov. Môžu sa spoľahnúť, že jeho prístup pri vybavovaní všetkých potrebných dokumentov bude promptný, seriózny ale aj ľudský. Ešte raz srdečná vďaka za všetku pomoc a prajemu mu veľa úspechov a pohodových klientov v jeho podnikaní. Viera a Marián Trenčín

 

Moje nehnuteľnosti