NARKS NARKS CEI Realitná únia

Túto výnimočnú ponuku Vám prinášame v spolupráci o spoločnosťou BC Building, ktorá je realizátorom projektu
"BYTY VEŽA EUPHORIA"

BC Building

 

 

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ
PREDAJ APARTMÁNOV - BULHARSKO

 

Posledných 29 voľných apartmánov na pobreží Čierneho mora s vlastnou plážou.

Stačí ak zaplatíte len 30% zo sumy a zvyšok doplatíte do 2 rokov.

 

Vizualizácia exteriér

Vizualizácia interiér

Okolie

Rezidentský SPA complex "White coast" 1 
je obytný komplex uzavretého typu, ktorý sa nachádza priamo na pláži, s rozlohou 10000 m2. Projekt bol úplne dokončený za menej ako 18 mesiacov. Investor, ktorý je hlavnou osobnosťou v tejto oblasti, má 25-ročnú koncesiu na minerálnu vodu a 15 ročnú koncesiu  na súkromnú  pláž s rozlohou nad 5000m2.

 

Komplex má dve budovy, ktoré obsahujú byty s rozlohou od 60 m2 do 160m2, ktoré sú navrhnuté na dvoch úrovniach, aby vyhovovali špecifikám terénu a umožnili panoramatický výhľad.

 

K dispozícii sú dve podzemné parkoviská s kapacitou cca. 80 motorových vozidiel a individuálne parkovacie miesto pridelené každému apartmánu. Jedna z budov je vybavená stredne veľkou reštauráciou, ktorá uspokojí  potreby obyvateľov, lobby bar, bazén, SPA, a kancelária pre poskytovanie služieb.

 

Konštrukcia obytného komplexu zodpovedá malebnej krajine - s budovami  v súlade s terénom a tvaroch vyhotovených z prírodných materiálov. Biela farba prevláda, šikmé kachľové zastrešenie, viac terás, cyprusy, vyhliadkové plošiny.

 

White Coast Spa Residence 1 sa skladá z 75 plne dokončených bytových jednotiek, z ktorých 46 bolo už predaných  výhradne občanom Moskvy. Komplex má povolenie na používanie od roku 2008 a žiadna z jednotiek sa nepoužíva ako zábezpeka a v žiadnej inej forme nie je finančne zaťažená. Celý komplex je zásobovaný minerálnou vodou z blízkeho nerastného zdroja a majitelia apartmánov majú voľný prístup na priľahlú súkromnú pláž. Zabezpečiť  pohodlie majiteľa, investor poskytuje celoročnú údržbu spoločných priestorov (v súčasnosti je ročný poplatok 12 eur za meter štvorcový - vrátane DPH, ktorý v súčasnosti predstavuje 20%).

 


Okrem toho, aby poskytol majiteľom / hosťom kompletné zážitkové zážitky, investor poskytuje niekoľko ďalších služieb za nominálny poplatok, ako napríklad:

 • Manikúra, pedikúra, kaderníctvo a kozmetička (po upozornení)
 • Masáž (klasická a športová)
 • Súkromná dodávka pre turistické výlety, letiskové transfery a nákupné zájazdy
 • prenájom auta
 • tematické skupiny - bulharský folklór, latinčina, detské narodeninové oslavy  s hercami atď.
 • osobné pranie a chemické čistenie
 • čistenie priestoru
 • Projekt a zariadenie interieru bytov
 • reštaurácia v objekte
 • Zvýhodnené  ceny pri využívaní neďalekých svetových golfových kurzov Thracian Cliffs a Black Sea Rama (2000 eur ročne pre 2 dospelých a 2 deti).

 

Niektorí majitelia bytov naozaj kúpili svoje apartmány s investičným účelom a v súčasnosti im zarábajú približne 70-80 dní ročne za 50 eur za noc (1 izbový byt) a 100 eur za noc (apartmán s 2 spálňami). V cene je  zahrnuté len ubytovanie a nezahŕňajú stravu a / alebo plnú penziu. Ročný poplatok za údržbu spoločných priestorov komplexu je 12 eur za meter štvorcový a ročné miestne dane sú približne 30-40 eur za apartmán.

 

Komplex okrem iného obsahuje:

 • Vonkajší bazén s minerálnou vodou
 • Reštauráciu a lobby bar
 • Panoramatický výťah
 • Privátnu pláž len pre majiteľov apartmánov
 • Každý apartmán obsahuje svoj vlastný úložný priestor

 

LOKALITA

Bulharsko je populárna turistická destinácia atraktívna pre turistov z celého sveta. Krajina okúzli jej návštevníkov prírodným bohatstvom, pokojom, širokými bielymi plážami, čistým priezračným morom, dlhými a teplými letnými dňami ako aj rušnými nocami plnými zážitkov. Krajina garantuje plnohodnotnú dovolenku a množstvo zábavy.

 

Lokalita

 

V BLÍZKOSTI

 

VARNA
Varna je najväčšie mesto na bulharskom pobreží Čierneho mora a ponúka širokú škálu zábavných možností s nákupnými centrami, kultúrnymi a historickými atrakciami, múzeami, prístavom. Medzinárodné letisko Varna sa nachádza približne 45 km od komplexu. Funguje 24 hodín, celoročne. V okruhu 30 km južne od rezortu sú najväčšie strediská na severnom pobreží Čierneho mora: Albena, Zlaté piesky, Riviéra, St. Konštantín a Elena, s celkovou kapacitou lôžka viac ako 150 00 osôb.

CAPE KALIAKRA
Cape Kaliakra je jedným zo symbolov severného pobrežia Čierneho mora. Región je známy nielen svojou historickou minulosťou, ale aj prírodou, ktorá sa zachovala počas storočí. Kaliakra je jediná bulharská prírodná rezervácia, ktorá zahŕňa akvakultúry - morská oblasť 500 m široká a 8 m dlhá. Zahŕňa 687 500 m². Nachádza sa tu okolo 450 druhov rastlín, niektoré nájdete výlučne iba v tejto oblasti. Rozmanitosť vtákov možno vysvetliť migračnou cestou do Via Pontica, ktorá prechádza cez oblasť.

GOLF
K dispozícii sú tri golfové ihriská - "Light House Golf", "Light House Golf" a "Thracian Cliffs". Hlavným dizajnérom posledných dvoch je Gary Player - predseda Svetovej golfovej asociácie. Golfové ihrisko "Thracian Cliffs" sa snaží čoskoro dostať do top 5 svetových golfových kurzov (kurz sa nachádza pozdĺž pobrežia Čierneho mora približne 2 km od nášho komplexu "White Coast 2").

TUZLATA
Asi 2 km južne od obce sa nachádza rekreačná oblasť Tuzlata s najväčšími ložiskami bahna vo východnej Európe. V stredisku sa nachádza stredisko bahna, kde sa aplikujú kalové procedúry (čiastočné a celotelové aplikácie bahna, bahenné kúpele), hydrotermálne morské vodné kúpele, otvorená oblasť na mokrú (mužskú a ženskú) pre bahenné procedúry pomocou povrchového lakovania pri otvorenom slnečnom svetle (takzvaná egyptská metóda). Pri pohľade dopredu sa v blízkosti nachádza moderné centrum SPA na liečbu bahnom.

BALCHIK
Balchik - jedno z najstarších miest v Bulharsku, sa nachádza 5 km južne od komplexu. Dnes múzeum a zbierky umeleckých galérií, strmé kamenné ulice a jedinečný architektonický štýl starobylého mesta udržiavajú ducha historickej minulosti. Letisko Balchik, ktoré sa nachádza len 7 km od komplexu, je vo výstavbe a v procese schvaľovania charterových letov.

KAVARNA
Komplex "White Coast 1" sa nachádza na severnom pobreží Čierneho mora, na území obce Kavarna. Región Kavarna ponúka vynikajúce možnosti rozvoja cestovného ruchu vo všetkých jeho formách - od rodinnej dovolenky v pohodlí tradičného vidieckeho domu až po špecializovanú turistiku - pozorovanie a fotografovanie vtákov a rastlín, delfínov a iných rýb v pobrežných vodách, oboznámenie sa s bohatým kultúrnym a historickým dedičstvom, poľovníctvo, rybolov, bahenné kúpele, golf.

 

VÝHODY INVESTÍCIE

 

 

1.

White Coast 1 je letný rekreačný komplex, ktorý ponúka celoročné možnosti rekreácie a dovolenky.

2.

Tri najlepšie golfové ihriská v Bulharsku sa nachádzajú v okruhu 4 km od pobrežia White Coast 1 a všetci naši vlastníci využívajú špeciálne zlavnené sadzby na všetkých troch ihriskách.

3.

S polomerom 100 km. možno nájsť Bulharské najväčšie lovecké revíry s možnosťou celoročného lovu.

4.

Do 2 km nájdete aj niektoré z najznámejších prírodných liečebných kúpeľov na pobreží Čierneho mora, ktoré sa používajú na liečbu rôznych chorôb a stavov.

5.

Nízke štátne a miestne dane - približne 40-50 eur ročne.

6.

Kto má radšej flóru 9km od strediska sa nachádza druhá najväčšia botanická záhrada v Európe(link) s rozlohou 200ha priamo pri pobreží, ktorá okrem bohatej vegetácie ponúka multikultulárnu architektúru rôznych náboženstiev.

 

na úvod Vám stačí len 30% z celkovej ceny
veľka databáza už pravidelných klientov
medziročný nárast cien ubytovania o 35-40%
popularita medzi klientmi z Ruska a Rumunska
výborna lokalita (8km od centra, 38 km od Varna)
rezortná oblasť Tuzlata s najväčšími ložiskami bahna vo východnej Európe sa nachádza približne 2 km južne od komplexu. V rezorte sa nachádza stredisko na liečbu bahnom
2 privátne vonkajšie bazény
SPA a wellness 460 m2
SPA a wellness 460 m2
návratnosť investície
pri kúpe viacerých apartmánov možná dohoda na zľave
zlacnené členstvo v golfovom rezorte, tri golfové ihriská - hlavným dizajnérom je Gary Player - predseda Svetovej golfovej asociácie
privátna pláž
pri kúpe viacerých apartmánov možná dohoda na zľave
veľká pravdepodobnosť zhodnotenia nehnuteľnosti

 

 

 

AKO TO FUNGUJE?

 

Máte na výber z dvoch možností investície

 

Rezervácie klientov si budete realizovať sami. V tomto prípade nemáte žiadne ďalšie poplatky a celý zisk je Váš. Výška poplatku za starostlivosť o apartmán je v tomto prípade 70€ / mesiac – zahŕňa upratovanie apartmánu.
O rezervácie a starostlivosť o apartmán sa nebudete starať. Všetko bude zabezpečené a v tomto prípade sa delí zisk z apartmánu v pomere 40/60 – vyššie percento zostáva Vám.
 

 

Mate záujem? Aký je ďalší postup?

 

 • ozvite sa nám a spoločne naplánujeme termín obhliadky komplexu "WHITE COAST" a apartmánov
 • dopravu do Bulharska si klient hradí sám
 • transfer z letiska Vám bezplatne zabezpečíme
 • v prípade vážneho záujmu máte pobyt v apartmáne na 1-2 noci ZADARMO
 • všetky dokumenty a prospekty dostanete v Slovenskom jazyku

 

PLATOBNÉ PODMIENKY

 

 • rezervačný poplatok – 2000 Eur
 • 30% z celkovej ceny nehnuteľnosti
 • 70% z celkovej ceny nehnuteľnosti je vyplatených do 24 mesiacov, je na Vás kedy.

 

CENNÍK APARTMÁNOV

 

Mám záujem o viac informácií
Internetová stránka www.lpreality.sk používa vrámci poskytovania služieb súbory cookies.  Súhlasim  Bližie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.
 • L & P Reality
 • Nám. osloboditeľov 20
 • 040 01 Košice

Newsletter

PRIHLÁSENIE