Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

sk en
VÁŠ REALITNÝ PARTNER

Skúsená spoločnosť na českom a slovenskom realitnom trhu

Leaders & Partners (L & P) reality, s.r.o. je realitná kancelária pôsobiaca na území Slovenskej a Českej republiky. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a naše  pobočky nájdete v Košiciach, Prešove, Žiline, Trenčíne, Dubnici nad Váhom, Nitre, Piešťanoch, Trnave, Senci, Bratislave, Poprade a Prahe. Vďaka našej sieti pobočiek sme schopní ponúknuť svojim klientom naozaj širokú ponuku v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností určených nielen na bývanie a podnikanie doma, ale aj v zahraničí, ako napríklad v Turecku, Bulharsku, Maďarsku, USA.

Najnovšie v ponuke

Kompletne uspokojíme aj Vaše
najnáročnejšie potreby

Leaders & Partners reality sa riadi individuálnymi potrebami a požiadavkami každého klienta. Vďaka tomu pre Vás vieme nájsť ideálne bývanie, Váš domov. 
Pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti Vám poradíme s predajnou sumou, nafotením, prípadne vyhotovením virtuálnej prehliadky a vizualizácie. Zaradíme nehnuteľnosť do našej ponuky a inzerát uverejníme na rôznych internetových realitných portáloch. Aktívne vyhľadávame kupujúcich pre Vašu nehnuteľnosť cielenou činnosťou našich realitných maklérov. 
Pri kúpe nehnuteľnosti budeme Vašimi sprievodcami, budeme sa riadiť Vašimi požiadavkami a budeme pre Vás hľadať najvhodnejšiu nehnuteľnosť.
Samozrejmosťou je zastrešenie celého obchodu od prípravy zmlúv, komunikácie s bankou, zabezpečením notára, vybavením podkladov na katastrálnom úrade, komunikáciou so správcom nehnuteľnosti až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti. 

NA MIERU PRE VÁS

výstavba moderných rodinných domov

Máte pozemok? Pozrite si náš katalóg domov a my zabezpečíme jeho výstavbu. Nevybrali ste si? Pomôžeme Vám s výstavbou vysnívaného domu podľa Vášho individuálneho projektu.

V NAŠEJ PONUKE NÁJDETE TAKTIEŽ

zahraničné nehnuteľnosti

Naši spokojní klienti o nás povedali

Rád by som kúpil  nehnuteľnosť

Pri kúpe nehnuteľnosti budeme Vašimi sprievodcami, budeme sa riadiť Vašimi požiadavkami a spolu pre Vás nájdeme Váš domov.

Rád by som predal/prenajal nehnuteľnosť

Chcete predať Vašu nehnuteľnosť bez starostí? Sprostredkujeme predaj Vašej nehnuteľnosti a celý obchod komplexne zastrešíme. Vyplňte náš formulár a my Vás budeme kontaktovať.